Prosím čekejte, probíhá čtení dat...

O NÁS

naše historie?
co nabízíme?

Jsme samostatné středisko firmy BAŠTÍRNA s.r.o. a zajišťujeme stravování pro firmy i jednotlivce s rozvozem po Brně a blízkém okolí. Naše jídla a výrobky můžete ochutnat v restauraci Baštírna u Arnyho.

Naší snahou je připravovat stravu chutnou, rozmanitou a zdravou z kvalitních surovin šetrným způsobem tak, abychom uspokojili široký okruh strávníků. Součástí denního menu je polévka, čtyři druhy teplých jídel a dva druhy studených obědových salátů s pečivem.Pro přesnější informace ohledně možnosti dovozu na Vaši adresu nás prosím kontaktujte ještě před první objednávkou.

S námi neriskujete! Ve vaší první objednávce máte možnost získat od každého druhu jídla jednu porci zdarma na ochutnání.


Platba probíhá dle domluvy za týdenní nebo měsíční odběr a to hotově penězi či stravenkami SODEXHO, EXIT, TICKET RESTAURANT nebo převodem na účet.

jídelna s rozvozem po brně

Zajišťujeme stravování pro firmy i jednotlivce s rozvozem po Brně a blízkém okolí.
Naše jídla a výrobky můžete ochutnat v restauraci Baštírna u Arnyho.
Součástí denního menu je polévka, šest druhů teplých jídel a dva druhy obědových salátů.

Vítejte na stránkách spoleřnosti Baštírna

Jsme samostatné středisko firmy BAŠTÍRNA s.r.o. a zajišťujeme stravování pro firmy i jednotlivce s rozvozem po Brně a blízkém okolí. Objednávky lze provést zde.


Naše jídla a výrobky můžete ochutnat v restauraci Baštírna u Arnyho, kam lze také v případě zájmu po přihlášení provést rezervaci vybraného jídla.

KONTAKT

+420 548 217 577

+420 739 306 542

bastirna@email.cz

SÍDLO FIRMY

Baštírna s.r.o, Tuřanka 117, 627 00 Brno
IČ: 23613332, DIČ: CZ23613332